Vďaka.

Autor: Viktória Koósová | 31.8.2013 o 21:43 | (upravené 31.8.2013 o 21:49) Karma článku: 5,42 | Prečítané:  386x

Letá nikdy nie sú podľa našich predstáv. Teda aspoň mne sa vždy všetky plány zrútia. Preto som si tento rok nerobila žiadne nádeje o dokonalom lete bez chybičky, s teplým slniečkom počas dvoch mesiacov a žiadnych komplikácií. Nie, nemala som ani šajnu o tom, čo chcem zažiť, chcela som na všetko ísť plne spontánne a prijať hocčo príde do cesty.  

A tak sa aj stalo. Napriek tomu, že som si vytýčila body a sľubovala si, že začnem behávať a cvičiť a že schudnem, a že sa nezamilujem a... samý bullshit. Čo má prísť, príde, či si to vysnívame a či nie. Či som schudla? Ani náhodou. A láska prišla v takom návale v ten najneočakávanejší moment, keď som sa jej síce nebránila, ale neverila. Záchrana však vždy príde v ten pravý okamih.

Preto, takto v predvečer posledného dňa mojich posledných stredoškolských prázdnin, bilancujem, spomínam. Aj keď bez plánov, toto leto mi poskytlo úžasný výlet do Nórska, takže som si mohla úspešne odškrtnúť ďalšiu škandinávsku krajinu, po tom, čo som sa živá a zdravá vrátila po dvojtýždňovej dovolenke plnej umrnčaných detí, krásnej prírody a takmer ustavičného dažďa domov.

Som nesmierne vďačná aj za všetkých starých priateľov, ktorých dvojmesačná odmlka či už kvôli brigádam, nedostatku času, či len z planej lenivosti, neodradili od toho, aby som ich stále mohla počítať medzi svojich najbližších. Obrovské ďakujem posielam smerom k hviezdam aj za novoobjavené priateľstvá, no najviac za môjho Kubíka. :)

V neposlednom rade veľká vďaka patrí mojej najobľúbenejšej čajovni Alchýmka, majiteľom Zuzke a Tomášovi, ktorých neomrzeli naše tváre ani po tom, čo sme tam trávili temer každý deň. Už klasické stredajšie filmové premietania a vôbec - taká  tá príjemná alchýmkovská atmosféra, kde sa prosto musíte cítiť vyrovnaní, v bezpečí, v pohode a pokoji.

Preto môj posledný voľný prázdninový deň patrí aj Alchýmke, mienim sa s letom (aj keď tohto roku ubehlo akosi rýchlejšie než zvyčajne)  rozlúčiť v príjemnom prostredí s láskyplnými tvárami môjmu srdcu najbližších. Ak máte okolo Spišskej Novej Vsi cestu, určite sa zastavte. Leto síce končí, no dobrých ľudí nepoznáte nikdy dosť. :)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Má tu veľkú základňu, hovoria o Uhríkovi v Nitre. Súperi kandidatúru extrémistu zľahčujú

V Banskobystrickom kraji kandidáti zisťujú preferencie pravidelne.

DOMOV

Slovensku hrozí, že príde o desiatky miliónov eur

Peniaze z Únie Slovensko zrejme nestihne odčerpať do konca roka.

ŠPORT

Sagana možno čaká deň, keď nezaprší

Aký je nórsky Bergen, mesto, v ktorom bude cyklista bojovať o titul.


Už ste čítali?