Máme svojich anjelov

Autor: Viktória Koósová | 29.11.2012 o 22:03 | (upravené 29.11.2012 o 22:10) Karma článku: 6,81 | Prečítané:  701x

Nedarilo sa mi. Fakt som myslela, že už som došla na dno svojich síl, pretože môj svet obsahoval už len dve slová – plač a škola. Mala som pocit, že už stretávam iba ľudí so syndrómom plážovej lopty (čítaj: nafúkanci).

A tak mi prišiel na pomoc môj prvý anjel. Všetko sa deje pre nejakú príčinu a dôvod toho, aby sme na seba natrafili v ten večer v škole určite bol. Pozdvihnúť ma. Bola som zvyknutá počúvať. No keď som mala začať rozprávať po slovách „ale teba niečo trápi“, zrazu som nevedela, čo povedať. Áno, trápi ma. Nevládzem. Neviem, čo mi je, a neviem, ako si pomôcť.

Popros anjelov.

Do rúk sa mi tak dostala kniha Liečenie s anjelmi. A teraz ich prosím o pomoc.

Na druhý deň som vstala s prevetranou hlavou, čistou mysľou, novými, pozitívnymi myšlienkami. To všetko sa odzrkadlilo na mojom dni. Všetko ide akosi ľahšie, akoby ma nadnášala neviditeľná sila.

Samozrejme, často sa zhmotňuje. Zabudla som, že medzi mojimi priateľmi sú tiež anjeli. Bez krídel, s páperím iba na srdci. Ich duše sú ochotné nezištne pomôcť a dodať vám toľko energie, koľko je potrebné.

Ďakujem, že ste.

A také bolo aj dnešné poobedie. Plné emócií, plné smiechu, plné sĺz od zhustenia pocitov – aj keď zväčša kladných. Úprimné slová od srdca, plné vzájomného pochopenia, ktoré nám obom eventuálne prinesú pokoj a súlad. Verím tomu, lebo nech sa deje, čo sa deje, vždy tu budeme jeden pre druhého. Na to sú predsa priatelia.

Ďakujem, že si, anděl.

Ľudia do našich životov prichádzajú, odchádzajú a zároveň zanechávajú na našej spoločnej ceste určitú stopu. Ona nás môže ovplyvniť, potešiť, posilniť. Priatelia či rivali, ktorí sa nám postavia do cesty, nám kedykoľvek môžu ublížiť. Ten pocit a spomienky, ktoré v nás ale zanechajú, majú vždy svoj dôvod a dobrý zámer. Všetko sa deje pre nejakú príčinu.

A tak som stretla Vás.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Má tu veľkú základňu, hovoria o Uhríkovi v Nitre. Súperi kandidatúru extrémistu zľahčujú

V Banskobystrickom kraji kandidáti zisťujú preferencie pravidelne.

DOMOV

Slovensku hrozí, že príde o desiatky miliónov eur

Peniaze z Únie Slovensko zrejme nestihne odčerpať do konca roka.

ŠPORT

Sagana možno čaká deň, keď nezaprší

Aký je nórsky Bergen, mesto, v ktorom bude cyklista bojovať o titul.


Už ste čítali?